Platinový partner

Red Hat je společnost, produkující Red Hat Enterprise Linux, významnou komerční linuxovou distribuci, JBoss Enterprise Middleware, Red Hat Enterprise Virtualization, Red Hat Enterprise MRG a software pro cloud computing. Dále tato společnost poskytuje služby v oblasti konzultace, tréninků a certifikace.
Red Hat Czech, s.r.o.
 

Zlatý partner

WebMeeting.cz je profesionální nástroj na organizaci on-line konferencí, webinářů a schůzek. S využitím opensource nástroje Big Blue Button jej vyvinula ryze česká společnost IPC Corporation s.r.o. Jedná se o jednoduchý nástroj pro realizaci jak malých schůzek pro několik lidí, tak konferencí s účastí několika stovek posluchačů. Pro připojení k setkání stačí na jakémkoliv zařízení pouze odkaz a internetový prohlížeč.
WebMeeting.cz
 

Stříbrný partner

Sdružení vpsFree.cz vzniklo jako přímá reakce na nepružnost a přemrštěné ceny komerčních hostingů v ČR a ještě horší situaci v SR. Primárním cílem je provozovat virtuální servery, na které je možné se spolehnout jak výkonem, tak stabilitou. Prioritou je poskytnout členům prostředí pro stabilní a rychlý provoz internetových aplikaci, kvalitní zázemí těmto aplikacím a prostor pro experimentování, vzdělávání se a hraní si s open-source internetovými technologiemi.
vpsFree.cz o.s.
 

Sdružení CZ.NIC je správce národní domény .CZ. Jeho hlavní činností je správa a zabezpečení provozu registru domén .CZ. Velmi významná je také činnost sdružení v oblasti bezpečnosti, a to například díky projektu Turris nebo provozování Národního bezpečnostního týmu CSIRT.CZ. Vedle toho se sdružení věnuje také výzkumu a vývoji v oblasti Internetu a internetových technologií (Laboratoře CZ.NIC), internetové osvětě (multimediální projekty Jak na Internet nebo Nebojte se Internetu) či vzdělávání široké veřejnosti (Akademie CZ.NIC).
CZ.NIC, z.s.p.o.
 

Sdružení CESNET provozuje a rozvíjí českou národní e-infrastrukturu určenou pro potřeby vědy, výzkumu, vývoje a vzdělávání. Poskytuje široké spektrum služeb pro přenos, ukládání a zpracování dat. Jde o výkonné výpočetní clustery, velká datová úložiště pro ukládání sdílení dat, prostředky pro multimediální komunikaci a prostředí pro spolupráci distribuovaných týmů. Hlavní pozornost je věnována bezpečné komunikaci, ochraně dat a postupné modernizaci e-infrastruktury prostřednictvím vlastního výzkumu. CESNET je součástí panevropské páteřní sítě GÉANT a gridové infrastruktury EGI.
CESNET, z.s.p.o.
 

JetBrains je původem český tvůrce softwarových nástrojů pro profesionální vývojáře, které jim pomáhají pracovat rychleji, přesněji a ještě efektivněji. Produktové portfolio JetBrains čítá mnoho oceňovaných nástrojů, jako například IntelliJ IDEA, ReSharper, Rider, PyCharm nebo programovací jazyk Kotlin, jehož popularita neustále roste.
JetBrains s.r.o.
 

Hlavní pořadatel

OpenAlt z.s. je spolek jehož cílem je podporovat a propagovat open source v celé šíři jeho paradigmaticého pojetí (hardware, software, data, věda, vzdělávání, vládnutí, ..). Základem je pro nás organizace konference OpenAlt, která představuje otevřenost jako odpověď na technické a společenské výzvy.
OpenAlt z.s.
 

Spolupořadatel

Toastmasters International je mezinárodní vzdělávací nezisková organizace, která pomáhá lidem zlepšovat jejich komunikační a prezentační dovednosti, stát se sebevědomým lídrem, řečníkem nebo moderátorem a zbavit se strachu z vystupování na veřejnosti. Pod hlavičkou Toastmasters International působí v celém světě jednotlivé kluby, do kterých může kdokoli nezávazně přijít a zjistit, jak mu členství v klubu může pomoci v jeho seberozvoji. V ČR aktuálně funguje přes 20 klubů.
Toastmasters
 

MojeFedora.cz je česká komunita okolo linuxové distribuce Fedora.
MojeFedora.cz